SuperFakty.info
Czy rosyjsko-chińskie wojska zagrożą USA?
Rosyjska marynarka ćwiczy z Chińczykami. Co się stanie jeśli Chińczycy połączą siły militarne z Rosją? Właśnie taki scenariusz ćwiczą wojska sprzymierzone. Można dużo mówić o różnicach i konfliktach rosyjsko-chińskich, ale wspólne ćwiczenia są faktem, którego USA nie może lekceważyć. Rośnie układ państw, który mogą zagrozić hegemoni USA.

info: rp.pl wGospodarce.pl

 

""""Komentarz

Jest to o tyle ciekawe, że państwa te bardziej troszczą się o własny interes niż o interes koncernów światowych podczas gdy USA ludzi traktuje jak niewolników napędzających amerykańsko-żydowskie koncerny.

Co prawda amerykańscy niewolnicy żyją w większych luksusach niż Rosjanie czy Chińczycy to jednak są rządzeni przez organizacje uważające, że ludzkie stado należy co jakiś czas przetrzebić, by się nie rozmnażało nadmiernie. Kilka rodzin stojących z największymi korporacjami świata uważa, że ludzi na ziemi powinno być tylko tyle by wystarczyło do obsługiwania ich samych. Pozostali ludzie są niepotrzebnie z ich punktu widzenia, ponieważ zużywają bogactwa naturalne i stanowią liczebne zagrożenie dla ich władzy. Ostatecznym celem NWO jest światowa redukcja ludności, czyli wielkie ludobójstwo.

Jeśli władzę nad światem przejmą korporacje to kolejnym krokiem będzie holokaust ludności świata. Z drugiej strony jest Rosja, trzymająca ludność w biedzie i Chiny także ostro ograniczające własną ludność zwłaszcza w kwestiach wyznawania wiary. Dopóki żaden z tych krajów nie ma władzy nad całym światem, jest względna stabilizacja. Układ w którym jest dużo różnorodnych krajów jest o tyle zdrowy, że ludzie mogą wybrać w którym ustroju chcą żyć. Dominacja światowa jakiegokolwiek ustroju sprawi, że wyboru tego nie będzie, a władze straci powód dla tolerowania dużej ilości ludności.

Podsumowując, układ Rosja Chiny hamuje totalitarne zapędy USA i to jest na plus.

Komentarz biblijny

Proroctwa zapowiadają upadek korporacji napędzających USA. Żydowskie środowiska, które wybrały przyjaźń ze światem są w Biblii nazwane Wielką Nierządnicą. Te siły są przeznaczone na nagły upadek, za zło jakie wyrządzają na ziemi. Księga Objawienia twierdzi, że ta Nierządnica odpowiada za światowy handel, ale też za wywoływanie wojen i prześladowanie naśladowców Chrystusa. To znaczy, że za obecną wojna w Syrii także stoi ta Nierządnica.

Objawienie 18:9 I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. (…) 11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje: (…) 20 Wesel się nad nią, niebo, i święci, apostołowie, prorocy, bo przeciw niej Bóg rozsądził waszą sprawę. (…) 23 I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twoją farmakologią omamione zostały wszystkie narody - 24 i w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi.

Upadek ten z punktu widzenia sług Bożych będzie powodem do wielkiej radości. Jak do niego dojdzie? Pozostałe kraje zjednoczą się przeciw tej tajnej organizacji.

Objawienie 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. (…) 16 A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem.

Manewry rosyjsko-chińskie można traktować, jako przygotowanie do tego co nieuniknione. Tylko kwestia krótkiego czasu jest dołączenie się innych państw do tego układu militarnego.

Komentarz Krzysztof Król

Komentarze

aralen chloroquine phosphate
who makes chloroquine phosphate <a href=https://chloroquineorigin.com/#>buy chloroquine uk</a> hloroquine
generic tadalafil united states
tadalafil tablets 5mg <a href=https://tadalisxs.com/#>tadalis sx</a> vidalista side effects
dapoxetine
priligy usa <a href="https://priligydapoxetinex.com/#">dapoxetine prescription usa</a>
pharmaceptica
what is hcq medicine https://pharmaceptica.com/
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Its like you learn my thoughts! You seem tto know a lot about this, such as you wrotte the ebook in it or something. I believe that you could do with a few % tto force the message houjse a bit, but othner than that, that is magnificent blog. A fantastic

Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot about this, such as you wrote the ebook in it...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Hmm it looks like yokur website ate my first commment (it was suprr long) sso I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still nnew to the whole thing. Do yyou ha

Hmm it looks lie your website ate my first comment (it was supe long) so I guess I'll just ssum it...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Darlene

Hello, I wonder if you received the message I sent a few days ago? This is Darlene Garces from...

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Hi there very nice blog!! Guy .. Excelent .. Superb .. I'll bookmark your website and take the feeds also? I am happy to seek oout so many useful information here wthin thhe put up, we want work out exttra techniques oon this regard, thanks ffor sharin

Hi there very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your website and ttake the feedds...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Oscarhat

Though it's not only one of these factors cause. Common sex problem with your self-confidence and physical....