SuperFakty.info
Dziękują Polakom ze łzami w oczach
"Państwa, które chcą zachować jednorodność narodową, powinny natychmiast opuścić UE" Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej jest trybunałem który przemocą chce narzucić swoją wolę, co w praktyce oznacza dyktaturę. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej jest więc narzędziem do łamania wolności i suwerenności narodów, a także służy wprowadzeniu dyktatury, czyli czegoś co budzi w nas najgorsze wspomnienia.

Najciekawsze jest to, że w swoich postanowieniach czasem ujawnia swoje prawdziwe cele. Oto celem jest ZNISZCZENIE jednorodnych państw. Nie ma w tym nic sensownego, co można by pochwalić. Po co niszczyć spokojne państwo w którym nie ma problemów na tle rasowym, ani kulturowym? 

Oświadczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej:
"Państwa, które chcą zachować jednorodność narodową, powinny natychmiast opuścić UE" (źródło wPolityce.pl).

Pokazują nam wyraźnie, że ten trybunał nie zajmuje się sprawiedliwością tylko likwidowaniem jedności narodów. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to zapewniam was, że tym razem nie chodzi o pieniądze, te mogą sobie dodrukować w dowolnej ilości. Tak naprawdę chodzi o zbudowanie Nowego Świata na odwrót do pierwotnych założeń, jakie powziął Bóg dzieląc ludzi na narody i przydzielając każdemu kawałek ziemi.

Dzisiejsza władza chce mieć we władaniu cała ziemię a w tym celu musi zmieszać narody. Trudno będzie powiedzieć że Afryka należy do murzynów, Azja do Azjatów, a Europa do białych skoro będą po równo wymieszane różne rasy i narody. Wówczas koncerny między narodowe, należące do Wielkiej Nierządnicy, będą rościć sobie prawo do tego co według Biblii należy do narodów.

Same narody po wymieszaniu będzie można szczuć przeciw sobie i w ten sposób nigdy żaden naród nie będzie w stanie się sprzeciwić władzy Wielkiej Nierządnicy.

Polska ma być karana za to, że chce nadal być jednym narodem. UE nie zawaha się przed wszelkimi możliwościami zmuszenia Polski do wymieszania etnicznego.

Tymczasem dobrą wiadomością jest, że Polska chętnie pomaga innym bez przymusu, przyjęła około 2 miliony Ukraińców uciekających przed wojną, ale też przed ekonomiczną biedą. To znaczy, że Polacy nie są zamknięci na niesienie pomocy, ale robią to w sposób w miarę sensowny, czyli nie burzący bezpieczeństwa własnego narodu.

Dobra wiadomością jest też to, że Polacy bardzo hojnie wspierają ludzi potrzebujących pomocy, ale na miejscu, czyli tam gdzie wojny wybuchają. Polacy biorą udział w odbudowie Syrii, która potrzebuje młodych ludzi by kraj ten mógł podnieść się po wojennych zniszczeniach. Tymczasem Unia chce by młodych ludzi z Syrii przyjmować w Europie. Polska wybrała inny sposób niesienia po,mocy, ale Unii się to nie podoba ponieważ ten sposób choć skuteczny to jednak nie prowadzi do wymieszania narodów, a to jest cel tej całej operacji z imigrantami.

Nam się dziękuje ze łzami w oczach, że chcemy tam pomagać” – powiedziała Beata Kępa (źródło Fakt.pl).

"Polski rząd przyjął inny sposób działania, pomaga na miejscu w Syrii - powiedział w piątek szef MSWiA Mariusz Błaszczak pytany, czy rząd rozważa otwarcie korytarzy humanitarnych dla dzieci i osób ciężko chorych z Syrii." rp.pl


Tak naprawdę chodzi o walkę przeciw Bogu i o zmianę jego porządku.

On z jednego wyprowadził wszystkie narody (etnos), aby zamieszkiwały całą powierzchnię ziemi. Określił właściwie czasy i granice ich zamieszkania, aby szukali Pana, by przez wyczucie Go znaleźli. Bo w rzeczywistości jest On niedaleko od każdego z nas. 
Dzieje 17:26,27

Przeciw temu postanowieniu działa UE. Może wydaje ci się, że przesadzam i nie ma to nic wspólnego z Bogiem, ale bądź uważnym obserwatorem, a po jakimś czasie dostrzeżesz, że we wszystkim w czym UE majstruje jest działanie na przekór temu co uczy Biblia. Popieranie homoseksualizmu, rozwodów, zabijanie dzieci podejrzanych o chorobę itp. Unia nawet islam chętnie zaakceptuje tylko dlatego, że jest sprzeczny z Biblią i może być przydatny do pozbycia się ludzi wierzących w Chrystusa. Jest to sposób rozumowania satanistyczny. 

Dobrą wiadomością jest to, że coraz wyraźniej widać prawdziwy cel podstępnych działań i dzięki temu coraz więcej ludzie zaczyna dostrzegać zło które jest promowane w nowym atrakcyjnym opakowaniu. Kolejna dobra wiadomość, to fakt, ze zostało to wszystko przepowiedziane i mimo chwilowego pogorszenia ostatecznie nastąpi zniszczenie wszelkiej dzisiejszej podłości a Wielka Nierządnica szczególnie mocno ucierpi. To jest dobra wiadomość dla tych którzy nie akceptują nowego świata jaki nam budują politycy Wielkiej Nierządnicy, ale dla nich samych to jest ostatnia chwila, by zawrócić z drogi którą idą.

To wszystko jest dla wierzących powodem do podniesienia głowy. Nie powinniśmy martwić się nadchodzącymi wydarzeniami ponieważ zaraz za nimi zbliża się nasze uwolnienie z tego zboczonego świata.

A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie.
Łukasza 21:28

Pisze i komentuję te wydarzenia po to „żeby nie uwiódł nas szatan, którego knowania dobrze są nam znane” (2 Kor 2:11).

Krzysztof Król

Komentarze

Kasia
szatan od wiekow dazy do przejecia wladzy nad ziemia . Juz od czasow Babilonu i wiezy Babel, Bog sprzeciwia sie jego planom i broni nas przed diabelska dyktatura. Dzisiaj jak nigdy przedtem szatan jest bardzo blisko zrealizowania swoich planow czyli opanowania ziemi przez jeden rzad i jedna religie i tak jak zawsze tylko Bog moze go powstrzymac ...
covid cure
hydroxychloroquine <a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>hydroxychloroquine sulfate tablet</a> hydroxy chloriquine
buy zithromax azithromycin
zithromax coverage <a href=https://zithromaxes.com/>zithromax zpak</a> zithromax
hydroxychloroquine plaquenil cost
causes of erectile dysfunction <a href=https://plaquenilx.com/#>chloroquine phosphate vs plaquenil</a> what does erectile dysfunction mean
pharmaceptica
is chloroquine an antibiotic https://pharmaceptica.com/
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Its like you learn my thoughts! You seem tto know a lot about this, such as you wrotte the ebook in it or something. I believe that you could do with a few % tto force the message houjse a bit, but othner than that, that is magnificent blog. A fantastic

Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot about this, such as you wrote the ebook in it...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Hmm it looks like yokur website ate my first commment (it was suprr long) sso I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still nnew to the whole thing. Do yyou ha

Hmm it looks lie your website ate my first comment (it was supe long) so I guess I'll just ssum it...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Darlene

Hello, I wonder if you received the message I sent a few days ago? This is Darlene Garces from...

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Hi there very nice blog!! Guy .. Excelent .. Superb .. I'll bookmark your website and take the feeds also? I am happy to seek oout so many useful information here wthin thhe put up, we want work out exttra techniques oon this regard, thanks ffor sharin

Hi there very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your website and ttake the feedds...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Oscarhat

Though it's not only one of these factors cause. Common sex problem with your self-confidence and physical....