SuperFakty.info
Jak powstrzymać farmację, która zarabia na pandemii?
Dzieją się dziwne rzeczy. Na całym świecie lekarze dostają zakaz stosowania sprawdzonych metod leczenia grypy. Przykładem może być Francja, ale nie tylko. Także w Polsce zwalcza się sprawdzone i skuteczne metody wychodzenia z choroby w 2 dni.

Mateusza 26:52: Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną.

Dziś proponuję wam nietypowe spojrzenie na powyższy werset. Choć Pan Jeszu te słowa wypowiedział w ścisłym kontekście do rozgrywających się wydarzeń, to jednak ich znaczenie urosło do mądrości ponadczasowej. Dowiadujemy się z tych słów, że czym wojujesz, tym możesz zostać pokonany. Nie jest to tylko ostrzeżenie, ale moim zdaniem jest to też informacja, jak pokonać wroga. Ta zasada obowiązuje w obie strony. Spójrz na to w szerszym kontekście niż tylko walka fizyczna.

Jeśli ktoś cię atakuje przepisami prawnymi, masz szansę go pokonać przepisami prawnymi. Jeśli wyjmiesz wówczas miecz, to nie wygrasz, tylko pogorszysz swoją sytuację. Jesteśmy zmuszani do tego, by grać według reguł ustalonych przez naszych przeciwników. To daje im sporą przewagę, ale słowa Pana nadal obowiązują. Jeśli farmacja nas truje swoimi wyrobami, masz szansę ją pokonać jej wyrobami. Trzeba jednak pewnych umiejętności i rozsądku.

Jeśli farmacja w swoich laboratoriach produkuje wirusy, które mają nas zabić lub rzucić na kolana, to warto pokonać ją jej własną bronią. Farmacja jest wściekła, że takie preparaty jak amantadyna (lek na grypę i parkinsona) czy iwermektyna (lek na świerzb), zabijają koronawirusa w 2 dni i chorzy wracają do zdrowia bez szukania pomocy w szczepionkach. Cała wojna, jaką wytoczyli ludzkości, wszystkie skomplikowane działania i olbrzymie koszty mogą się im nie powieść z powodu prostych i tanich „odtrutek”.

Psalm 104:14: Ty sprawiasz, że rośnie trawa dla bydła i zioła służące ludziom, żeby mogli czerpać pokarm z ziemi

Bóg dał nam zioła, ale farmacja zniszczyła wiedzę na temat ich skuteczności i dodatkowo złamała barierę, która chroniła nas przed wieloma chorobami odzwierzęcymi. Farmacja (część wielkiej nierządnicy) pracuje nad nowymi chorobami, tak by zioła nam nie pomogły, ale okazuje się, że proste i tanie preparaty (także wyprodukowane przez farmację) mogą nas uratować od skutków śmiertelnych ich eksperymentów.

Jeśli ktoś truje cię trucizną, to potrzebujesz odtrutki. Tak właśnie jest w tym przypadku.

Powołam się na kolejną wypowiedź Pana Jeszu:

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. Jana 8:32

Dziś mamy duży dostęp do wiedzy, kontakt z całym światem i dlatego poznanie prawdy w sensie uniwersalnym jest łatwiejsze i odwrotnie ukrycie prawdy jest trudniejsze. Możemy walczyć z farmacją jej mieczem. Wiedza, której obecnie dostępujemy, może w przyszłości uratować ludzie nie tylko od śmiertelnego wirusa, ale też od stanu upodlenia, w którym będziemy na łasce farmacji.

Nie wiemy jakim wirusem zaatakują nas w przyszłości, ale obecnie możemy ich pokonać ich własną bronią.

Wiedza daje wolność!


Krzysztof Król

 

Ciekawostka z Francji. Lekarzom zabroniono uzdrawiać pacjętów. 

 

 

iwermektyna niszczy covida

Komentarze

szach-mat
Szczepionki Made in Bill Gates & Welcome Trust London to globalne oszustwo. Dokąd zmierza ludzkość sterowana przez wielki kapitał szarlatanów i masonerię ? Do unicestwienia życia na Ziemi . Szczepionki genetyczne na COVID-19 to trucizna dla człowieka !
hlqhpv
hydroxychloroquine high https://keys-chloroquinehydro.com/
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

W Izraelu biją żydów

Josephnam

wellbutrin over the counter: <a href=" http://wellbutrin.rest/# ">Buy bupropion online Europe</a> - where...

Jaja zamiast szczepionek

TimothyReoky

can i order generic clomid without rx <a href=" https://www.warshipsfaq.ru/user/mhdothgfpv ">can you...

W Izraelu biją żydów

JamesSnicy

ventolin buy canada <a href=" http://www.xiaolanmb.com/space-uid-23308.html ">cheap ventolin inhalers</a>...

W Izraelu biją żydów

Michaelben

https://clomid.club/# where can i get generic clomid without rx

Jaja zamiast szczepionek

Michaelphelf

buy brand neurontin: <a href=" http://gabapentin.life/# ">cheap gabapentin</a> - neurontin 150 mg