SuperFakty.info
Jak władza dba o dobro obywateli?
Policja dla dobra obywateli łamie im ręce i nogi oraz szczuje psami, które czasem mają więcej rozumu od policji i nie chcą gryźć bezbronnych.

Policja dla dobra obywateli łamie im ręce i nogi

Policja dla dobra obywateli łamie im ręce i nogi oraz szczuje psami, które czasem mają więcej rozumu od policji i nie chcą gryźć bezbronnych. Jak głupim trzeba być, by nadal wierzyć, że władza dba o dobro ludzi, co dobrego jest w łamaniu im kości? Demokracja nie umarła, ona pokazała swoje prawdziwe oblicze.

Pies odmawia wykonania rozkazu!

W drugiej połowie filmu widać, jak policjant/ka chce skłonić psa, by gryzł leżącego na ziemi bezbronnego człowieka, ale pies ma więcej współczucia nic niektórzy funkcjonariusze. Jeśli ktoś nie był pogryziony przez psa, to nie ma pojęcia, jak głębokie potrafią to być rany. 

 

Połamać im ręce!

Jeśli uważnie się przyjrzysz, to zauważysz także, że policja uderza wielokrotnie w to samo miejsce, co wyraźnie wskazuje, że ich celem jest połamanie kości ręki. kto im na to pozwolił? A może powinnismy spytac, kto im wydał taki roskaz? Nie mniej ciekawe pytanie się nasuwa, ile musi dostac srebników taka policja by zachowywać sie gorzej od zwierząt? 

Zamiast III wojny światowej mamy pademizm.

Celem pandemizmu jest przejęcie władzy przez korporacje. Zaczyna sie od korporacji farmaceutycznych, ale to dopiero początek zmian, jakie Wielka Nierządnica planuje. Na szczęście większośc planów sanhedrynowi się nie powiedzie. Doczekamy tez wielkiego upadku naszych dzisiejszych gnebicieli, zanim jednak do tej dobrej zmiany dojdzie zdołaja nam napsuc sporo krwi i sporo osób złożą na ofiarę swojego obłędu władzy.

Obiecywano nam obronę ludzi przed pandemizmem, a widzimy obronę pandemizmu przed ludźmi. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to z pewnością chodzi o pieniądze. Jaką korzyść ma władza? Organizacje ponad rządowe dysponują olbrzymią władzą finansową. Takie zbrodnicze organizacje, jak Światowy Bank Centralny dosłownie płacą rządom za gnębienie ludzi. Tak skorumpowano Łukaszenkę, choć długo się opierał i nawet ogłosił, że taką ofertę dostał. Polski rząd dostał natomiast pożyczki na olbrzymie kwoty, niektóre na procent zerowy, a nawet ujemny, czym się szczycili, jakoby było to, ich wielkie osiągniecie. 

Inna korupcyjna oferta polega na dopuszczeniu do władzy. Nie ludzie dokonują wyborów polityków, robią to media, manipulując tłumem. A co jak się nie uda media ogłupić narodu? Dopuszcza się fałszerstwa wyborów lub "złemu" prezydentowi się umrze, tak po prostu. Przy władzy mogą pozostać tylko ci politycy, którzy sypiają z finansjerą. 

Nawet Hitlera sposnorował sanhedryn. 

 

Dziś jest podobnie. Trudno powiedzieć tylko, czy to dobrze, że zamiast wojny mamy pandemizm. Dostrzegam bowiem, że dziś ginie tyle samo ludzi co pod rządami nazistów, ale złudzenie, że nic się nie dzieje, jest wstrząsające dla osób świadomych skali obecnego ludobójstwa. Do masowej eliminacji ludzi wykorzystuje się niczego nieświadomych lekarzy, a robi się to przez szkodliwe procedury. Tak, jak naziści później się tłumaczyli, że wykonywali tylko rozkazy, tak dziś lekarze zasłaniają się procedurami, a pacjenci mrą na potęgę

Krzysztof Król

Dołącz do grypy zdrowotnej:  https://bit.ly/NaZrowie 

Dołącz do grupy biznesowej: https://bit.ly/GrupaBiznesu  

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

EarnestTak

Pretty! This was an extremely wonderful post. Many thanks for supplying these details. купить диплом...

Współczesna nauka to bełkot opętanego, poznaj dowody

boospestE

<a href=https://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>buy online cialis</a> Interest in src...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

GichardBourb

What's up to all, how is all, I think every one is getting more from this web page, and your views are...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

Williambug

http://commercialbreaksandbeats.org/forum/posting.php?mode=quote&f=12&p=39982 https://www.yolospeak.pl/newreply.php?tid=326&replyto=11794 https://www.sebastiafarre.com/1152-2/ http://www.five-respect.co.jp/bbs/sunbbs.cgi?mode=form&no=126561186&page=/"%20target https://mybranddeal.com/coupons/get-up-to-30-off-800flower/

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Brandonhoiff

canada drugs pharmacy : [url=https://mexicopharmacy.top/#]look up prescription drugs[/url] mexican pharmacy...