SuperFakty.info
Nowy Ład jest finansową pułapką na Polaków
Czy PIS szykuje się do hiperinflacji? Wszystko wskazuje na to, że Nowy Ład to sposób na pozyskanie elektoratu, a w późniejszym czasie PIS co da to odbierze i to jeszcze z odsetkami.

PIS planuje hiperinflację w Polsce i pod tę inflację ogłosił Nowy Ład dla Polski. Przed planowanymi wyborami obietnice Nowego Ładu wyglądają bardzo obiecująco, ale po super inflacji okaże się, że nawet najbiedniejsi wejdą w drugi próg podatkowy. Nikt nie będzie zwolniony z podatków, a nawet stanie się na odwrót. Wszyscy wejdą w drugi próg podatkowy, czyli wszyscy będą płacili większy podatek.

Wiedząc o tym, każdy Polak powinien pomyśleć, jak zabezpieczyć swoje oszczędności przed spadkiem ich wartości. Na pewno złoto i srebro podczas inflacji zyska na wartości, ale czy warto inwestować w inne waluty? Tego nie wiem, ponieważ nie wiem które waluty zostały wyznaczone do inflacji, a które przeciwnie, zyskają na wartości. Kto to wie, może się wzbogacić. Wszystko jednak wskazuje, że polska złotówka straci na wartości.

Bardzo możliwe, że złotówka straci na wartości po to, by Polacy błagali o wprowadzenie euro. Polacy niemający żadnych oszczędności nie odczują inflacji, bo ich wypłaty będą rosły, ale ci, co mają jakieś oszczędności, stracić mogą dosłownie wszystko. Po tej operacji 100 000, za które dziś kupisz fajny samochód, może później ledwo starczyć na kapcie. 

Najmądrzejszy człowiek jaki kiedykolwiek żył na ziemi radzi:
Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.

Mateusza 6:19-21

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

RandySob

order topamax online paypal : [url=https://erectiledysfunctionpills-247.top/#]cheap mexican pharmacy...

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

RandySob

purchasesuhagra in india : [url=https://erectiledysfunctionpills-247.top/#]atarax 10 mg[/url] lipitor...

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Aaronsic

no script lisinopril : [url=https://orlistatfm.top/#]can you break lisinopril in half[/url] cephalexin...

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Aaronsic

buy neurontin from us pharmacy : [url=https://orlistatfm.top/#]suhagrat mnany ka tareka[/url] lipitor...

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Aaronsic

neurontin pain relief : [url=https://orlistatfm.top/#]is diflucan stronger than levaquin[/url] etodolac...