SuperFakty.info
Państwo Żydowskie wspiera Chiny w wojnie ekonomicznej z USA
Chiny szykują się do blokady szlaków handlowych budując nowe i inwestując w porty.

Coraz lepsza współpraca Chin z Państwem Żydowskim położonym w Palestynie niepokoi Stany Zjednoczone. Amerykanie chcą wycofać swoje firmy z Chin i zablokować eksport chiński przez blokadę portów morskich. Tymczasem Chińczycy, wiedząc o tym, budują własne trasy lądowe i sieć własnych postów morskich, w których nikt nie będzie mógł zablokować ich towarów bez wypowiedzenia jawnej wojny. Zaskoczeniem dla USA okazała się współpraca Żydolandii z Chińczykami. Żydzi udostępnili aż dwa porty na Morzu Śródziemnym Chińczykom na 25 lat.

Podjęto taką decyzję, nie konsultując jej z Narodową Radą Bezpieczeństwa ani z marynarką wojenną sił żydowskich. Port budowany przez Chińczyków w Hajfie będzie bezpośrednio sąsiadował z portem marynarki wojennej, w którym cumują żydowski okręty podwodne z bronią atomową. Amerykanie sugerują szpiegostwo Chin i niebezpieczeństwo działań na szkodę gospodarzy. Politycy żydowscy odpowiadają, że potrafią zadbać o swoje interesy.

Gilad Cohen, zastępca dyrektora generalnego MSZ Izraela ds. Azji i Pacyfiku powiedział:
"Są tacy, którzy uważają, że jakiekolwiek chińskie zaangażowanie gospodarcze w naszym regionie stanowi zagrożenie dla naszych interesów i stanowi zagrożenie dla naszej ekonomicznej niezależności. Stwierdzenia te są szkodliwe dla stosunków między krajami. Jesteśmy krajem, który wierzy w swoje możliwości, nie boi się ekspozycji na nowe rynki, a my chronimy nasze bezpieczeństwo i strategiczne interesy".

Czyli Cohen zasugerował, że ludzie, którym te porty przeszkadzają, podżegają do nieporozumień międzynarodowych. A sama inicjatywa jest zgodna z interesem żydowskiego narodu. Dlaczego więc USA się niepokoi? Odpowiedź jest prosta, ponieważ nie jest to w ich interesie. Choć nie powiedzą tego głośno to widzą wyraźnie, że w wojnie między USA i Chinami, Żydzi mogą współpracować z ich wrogiem, pomagając mu gospodarczo przetrwać. Mało tego marynarka Państwa Żydowskiego będzie chroniła porty Chińskie.

Żydzi wiedzą, że Stany Zjednoczone nigdy ich nie zaatakują, nawet gdyby jawnie sprzyjali ich wrogom. Na ewentualnym konflikcie między mocarstwami Żydolandia może zbić fortunę. Jeśli dojdzie do podziału świata na chiński i amerykański, to Państwo Żydowskie może być w centrum tego konfliktu jedynym państwem współpracującym z obiema stronami konfliktu. Tak jak w klepsydrze piasek musi przejść przez wąski otwór, tak w tym konflikcie ekonomicznym Żydolandia może odegrać podobną rolę. Obojętnie która strona wygra, Żydzi będą w obozie zwycięzców, z podobnego powodu sympatyzują też z Rosją.

Zgłębiając tajniki proropolityki, dochodzimy do wniosku, że ostatecznie USA przegra a role kolejnego mocarstwa przejmie Żydolandia, odbędzie się to jednak dzięki wsparciu innym państw choćby takich jak Rosja czy Chiny. Nie wiem, czy do tego dojdzie już teraz w tym konflikcie, czy będziemy musieli poczekać na inną sytuację, ale na pewno ostatecznie Żydzi zajmą miejsce USA w ładzie światowym. A wówczas nich Bóg ma nas w swojej opiece.

Krzysztof Król

Chińskie porty niepokoją USA

Komentarze

Arton ZX
Czyli bestia rzuca wyzwanie nierządnicy . Sanhedryn kontra deep state . Czy takie posunięcia przewidywała Biblia ?
Odpowiedz
Krzysztof
Biblia zapowiada, ze bestia i 10 władców zmówią się i zniszczą Nierządnicę. Wówczas Bestia będzie kolejnym władcą światowym, ale nie dzięki własnej sile tylko dzięki tym 10 co ja będą wspierali.
Jacenty
Że niby państwo Izrael nowym supermocarstwem kontrolującym świat? A niby po co im to? Wyciągać z własnej kabzy na zbrojenia, na przekupstwo, ściągać na siebie zawiść i nienawiść a na koniec użerać się z pretendentami? A po co? Oni po prostu szukają następnego żywiciela.
Krzysztof
Wszystko to co wymieniłeś już robią, ale jeśli chodzi o potęgę to będą nią nie z własnej siły, ale dlatego że inne państwa ich poprą, tak mówią proroctwa.
Hubert
Dobry artykuł, Czyli jak USA padnie i Izrael przejmie kontrolę, zaczną się te 42 miesiące?
plaquenil diarrhea
erectile remedies for men <a href=https://plaquenilx.com/#>plaquenil drug</a> is erectile dysfunction genetic
buy tadalafil
tadalafil evolution peptides <a href=https://tadalisxs.com/#>tadalafil 60 mg for sale</a> mambo 36 side effects
side effects for plaquenil
who produces hydroxychloroquine win <a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>hctz medication</a> hydroxychloraquine
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Its like you learn my thoughts! You seem tto know a lot about this, such as you wrotte the ebook in it or something. I believe that you could do with a few % tto force the message houjse a bit, but othner than that, that is magnificent blog. A fantastic

Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot about this, such as you wrote the ebook in it...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Hmm it looks like yokur website ate my first commment (it was suprr long) sso I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still nnew to the whole thing. Do yyou ha

Hmm it looks lie your website ate my first comment (it was supe long) so I guess I'll just ssum it...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Darlene

Hello, I wonder if you received the message I sent a few days ago? This is Darlene Garces from...

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Hi there very nice blog!! Guy .. Excelent .. Superb .. I'll bookmark your website and take the feeds also? I am happy to seek oout so many useful information here wthin thhe put up, we want work out exttra techniques oon this regard, thanks ffor sharin

Hi there very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your website and ttake the feedds...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Oscarhat

Though it's not only one of these factors cause. Common sex problem with your self-confidence and physical....