SuperFakty.info
Pieniądze to odchody szatana
Przekręty Watykanu wydają się duże, ale nie wiele różnią się od finansowych przekrętów za którymi stoją protestanci. To że o tych drugich nie robi się filmów to świadczy o małej woli walki katolików. Prawdziwym zaś hochsztaplerem jest judaizm, który stoi za każdym większym przekrętem na świecie, za każdą wojną, za każdym ludobójstwem i za każdym kryzysem.

Jeśli katolicyzm nazwiemy Nierządnicą to judaizm Matką Nierządnic lub Wielką Nierządnicą.

W filmie poniżej zobaczysz katolickie przekręty i dowiesz się że czasem kościół źle inwestował. Jako przyczynę ich bankructwa podaje się złe zarządzanie itp., a prawda jest taka, że kościół przegrał z tym który tak zwany kryzys wywołał, by spić śmietankę z giełdy doprowadzając do ruiny słabszych graczy.

Wszystkie kraje gdzie protestantyzm doszedł do władzy zrobiły złodziejski przekręt o którym niestety w tym filmie nic nie powiedzą. Najzwyczajniej dopuszczono się wielkiej grabieży majątku kościelnego. Możesz mieć zastrzeżenia do kościoła, ale to nie zmienia faktu, że jego okradanie jest zwykłym złodziejstwem. Tylko dlatego, że kogoś nie lubisz nie znaczy, że możesz go napaść i okraść, że zbrodnia na takiej osobie staje się dobra.

Główną siłą dzięki której protestantyzm szerzył się w pewnych państwach była chciwość, czyli chęć zagarnięcia majątków kościelnych. Wystarczyło wpędzić władcę w wojnę, by zaoferować mu kredyty. Kiedy władca nie bardzo mógł już te kredyty spłacać wówczas pojawiało się skuteczne rozwiązanie. Przechodził na protestantyzm i ogłaszał konfiskatę majątków kościelnych. To była kradzież zuchwała i niestety często towarzyszyła jej przemoc fizyczna włącznie z torturami i morderstwami.

Oglądając poniższy film pamiętaj, że kościół ze swoją potęgą finansową jest niczym przy judaizmie, ale nadal jest prowadzona gra przeciw jego majątkowi. Mając tego świadomość będziesz inaczej odbierał przesłanie tego filmu, może nawet dostrzeżesz świadome manipulacje.

Niestety nie wszystko w tym filmie jest prawdą. Dowiesz się z niego że Ameryka to katolicki kraj, by po kilku minutach usłyszeć, że "w tym głównie protestanckim kraju katolicki dolar jest siłą z którą należy się liczyć”. Oczywiście jest to manipulacja łowna, ale wiedząc to możemy lepiej widzieć o co chodzi jej twórcą. Są zazdrośni o majątek kościoła. Pieniądze należące do katolików nazywają katolickim dolarem, choć wiemy, że dolar jest żydowski bardziej niż chrześcijański.

O co więc chodzi twórcą filmu?

Po pierwsze, o zarobienie na tym filmie.

Po drugie, o zmniejszenie wpływów kościoła przez podważenie zaufania do niego.

Po trzecie, o majątki kościoła, ona są w niewłaściwych rękach i powinny jak najszybciej przejść do tych, którzy są rzeczywistą choć ukrytą władzą ekonomiczną.

Zwróć uwagę, że autorzy filmu bardziej przejmują się księdzem, który w swojej parafii podkrada pieniądze niż biskupi, czy sam papież.

Jeśli jesteś uważnym obserwatorem to bez trudu zauważysz jak próbuje się zagarnąć pieniądze kościoła i jak złoszczą się autorzy filmu gdy nie mogą dobrać się do jakiegoś kościelnego funduszu.

Papież Franciszek powiedział „Pieniądze to odchody szatana”. Wygląda więc na to, że szatan siedzi w FED.

Komentarze

Kasia
No tak, skoro pieniadze to odchody szatana to czemu przywodcy wielu religii tak bardzo je kochaja ? Katoliccy przywodcy oczywiscie ale protestanci wcale nie sa gorsi , to oni wymyslili Ewangelie sukcesu ktora sprzedaje sie wiernym jak cieple buleczki. Cialo kierownicze swiadkow jehovy tez w niczym nie ustepuje im miejsca ze swoimi luxusowymi siedzibami w Brooklinie oraz roznymi ciekawymi inwestycjami . Jakie to wszystko zaklamane ! Dobrze ,ze Pan Nasz Jeszu przyjdzie juz niedlugo i zrobi z tym wszystkim porzadek !
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

EarnestTak

Pretty! This was an extremely wonderful post. Many thanks for supplying these details. купить диплом...

Współczesna nauka to bełkot opętanego, poznaj dowody

boospestE

<a href=https://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>buy online cialis</a> Interest in src...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

GichardBourb

What's up to all, how is all, I think every one is getting more from this web page, and your views are...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

Williambug

http://commercialbreaksandbeats.org/forum/posting.php?mode=quote&f=12&p=39982 https://www.yolospeak.pl/newreply.php?tid=326&replyto=11794 https://www.sebastiafarre.com/1152-2/ http://www.five-respect.co.jp/bbs/sunbbs.cgi?mode=form&no=126561186&page=/"%20target https://mybranddeal.com/coupons/get-up-to-30-off-800flower/

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Brandonhoiff

canada drugs pharmacy : [url=https://mexicopharmacy.top/#]look up prescription drugs[/url] mexican pharmacy...