SuperFakty.info
Potęgę i władzę swą dają oni Bestii – spełniające się proroctwa
Biblia zawiera proroctwa, które spełniają się na naszych oczach. Wystarczy być uważnym obserwatorem. Doniesienia prasowe pomagają zrozumieć o czym pisali prorocy.

A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii. 
(...)
A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. 
Objawienie 17:12,13,16,17 

Doniesienia prasowe potwierdzają, że rozpoznanie Bestii jako współczesnego Państwa Żydowskiego położonego w Palestynie jest prawidłowe. Prawie od samego początku inne państwa wspierały swoja siłą Izrael i jego wojny. Poniżej są fragmenty z żydowskiego dziennika haaretz.com. Izrael organizuje ćwiczenia wojskowe pod nazwą Niebieska Flaga. W tym roku swoje samoloty przysłało 8 państw, w tym po raz pierwszy Niemcy. Byli też tam Polacy ze swoimi F16.

Ćwiczenia nie odbywały się przeciw jakiemuś wrogowi konkretnemu, co dziennikarz tłumaczy w taki sposób:

"Sześć z uczestniczących narodów jest członkami NATO, które zwykle posiada ćwiczenia, w których Rosja jest potencjalnym agresorem, ale Izrael jest obecnie koordynatorem rosyjskich sił powietrznych operujących nad Syrią , więc to nie wyglądałoby dobrze.”
 
Oficjalny powód, dla którego nastąpił zlot obcych samolotów to okazja do zdobycia bezcennego doświadczenia, ale dziennikarz żydowski widzi to inaczej:
 
„Podczas gdy ekipy powietrzne mówią o uczeniu się od siebie taktycznych doświadczeniach i doktrynach lotnictwa, jasne jest, że ich obecność nie jest tylko po to, aby podnieść swój profesjonalizm. Armie różnych narodów nie prowadzą wspólnych ćwiczeń na wysokim poziomie, bez głębszego związku między tymi krajami.”
 
Jak zwykle podaje się powód, który dobrze brzmi i będzie spokojnie przyjęci na świecie, ale fakty są takie, że chodzi o możliwość wykorzystania obcych wojsk dla celów Państwa Żydowskiego. Izrael ćwiczy możliwość dowodzenia obcym wojskiem, sprawdza ich umiejętności i urabia oficerów.

„Błękitna Flaga to nie tylko ćwiczenie wojskowe; jest to demonstracja Izraela, że więcej krajów niż kiedykolwiek jest gotowych angażować się w nią publicznie jako strategiczni sojusznicy i odłożyć na bok względy polityczne, takie jak obawy narodów arabskich i kwestia palestyńska. Wraz ze spadkiem wpływu tradycyjnej dyplomacji wzrasta rola dowódców wojskowych w stosunkach międzynarodowych.”
www.haaretz.com

Widzimy więc, że proroctwo o tym, że inne państwa oddają swoja potęgę do dyspozycji Bestii spełnia się, choć to dopiero etap początkowych ćwiczeń. Nic dziwnego, że nie będzie chętnych do walki z tak zabezpieczonym państwem.
 
Pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: «Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?» 
Objawienie 13:4

Proroctwo o trzech aniołach

Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód!»
Objawienie 14:6,7

Najpierw Poseł (anioł) będzie nadzorował głoszenie Dobrej Nowiny. Zadaj sobie pytanie czy masz w tym udział, czy może dysponujesz innym talentem, z którego musisz się rozliczyć w odpowiednim czasie. 
 

A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!» 
Objawienie 14:8

Kolejny krok to upadek Wielkiej Nierządnicy, który doprowadzi do upadku wielkiego handlu towarami luksusowymi. Tego wydarzenia na pewno nie przegapisz, obniży poziom życia. Upadnie system bankowy oparty na dolarze. Miejsce Wielkiej Nierządnicy zajmie Bestia stając się ósmą i ostatnią potęgą ludzi nieposłusznych Bogu. Trzeci Poseł głosi jej upadek i całkowite zniszczeni ludzi jej ufających.

A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 
Objawienie 14:9,10
 
Po tych wydarzeniach zapanuje na Ziemi Mesjasz ze swoimi wybranymi. 

Kiedy spełnią się słowa drugiego Posła?

Już dziś są robione przygotowania do upadku Wielkiej Nierządnicy, która przez zaledwie cztery konsorcja bankowe władza największymi firmami na świecie. Lisa Karpowva pisze na Pravda.ru:

W skrócie, Rezerwę Federalną kontrolują 4 wielkie firmy prywatne: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity. Firmy te kontrolują politykę monetarną USA (i świata), bez żadnej kontroli czy „demokratycznego” wyboru. Te firmy rozpoczęły i brały udział w obecnym światowym kryzysie ekonomicznym, oraz udało im się nawet bardziej wzbogacić. (…) Nigdy nie pokazuje się nazwisk rodzin kontrolujących „wielką czwórkę”.
Lisa Karpova tłum. Ola Gordon 

Potęga tych firm polega na petrodolarze, czyli na tym, że dolar jest walutą w transakcjach między narodowych, zwłaszcza w handlu ropą. Do tej pory każde państwo, które zapowiedziało odejście od tej waluty było niszczone przez armię USA lub jej najemników. Obecnie powstał bank międzynarodowy w skład którego wchodzą tak potężne państwa Jak Chiny i Rosja, a który głosi oficjalnie, że jego celem jest obalenie dolara. Tym razem przeciwnik Wielkiej Nierządnicy jest na tyle potężny, że jej upadek jest coraz bardziej oczywisty. 

Kolejne doniesienie prasowe informuje nas o tym, że są konkretne plany odejścia od dolara.

Międzynarodowa Giełda Energii w Szanghaju zamierza uruchomić rozliczany w juanach rynek kontraktów terminowych na ropę naftową z możliwą wymianą juanów na złoto.

Proroctwa biblijne się spełniają. Zastanów się gdzie jest w tych wydarzeniach Twoje miejsce, jakie jest Twoje zadanie. Czy robisz właściwy użytek z powierzonego Ci talentu? Mateusza 25:14-39
 
 
Krzysztof Król

Komentarze

adam
wszystko ładnie tylko że wielka nierządnica to Watykan z jego bankiem na czele, a talent z ew Mateusza to Jezus mówił o jednostce greckiej wagi a nie o uzdolnieniach
Krzysztof
Czas już skończyć z tym średniowiecznym przesądem, e Watykan to wielka Nierządnica. Znamy już dużo nowych faktów i bez trudu rozpoznajemy w odstępczym judaizmie Nierządnicę. Prorocy Starego Testamentu judaizm nazywali Nierządnicą. Talent to, ale czegoś. Proszę pomyśleć czego.
hydroxychloroquine covid
side effects of hydroxychloroquine 200 mg <a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>hidroxicloroquina</a> hydroxycloro
pharmaceptica
chlorquine https://www.pharmaceptica.com/
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Its like you learn my thoughts! You seem tto know a lot about this, such as you wrotte the ebook in it or something. I believe that you could do with a few % tto force the message houjse a bit, but othner than that, that is magnificent blog. A fantastic

Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot about this, such as you wrote the ebook in it...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Hmm it looks like yokur website ate my first commment (it was suprr long) sso I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still nnew to the whole thing. Do yyou ha

Hmm it looks lie your website ate my first comment (it was supe long) so I guess I'll just ssum it...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Darlene

Hello, I wonder if you received the message I sent a few days ago? This is Darlene Garces from...

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Hi there very nice blog!! Guy .. Excelent .. Superb .. I'll bookmark your website and take the feeds also? I am happy to seek oout so many useful information here wthin thhe put up, we want work out exttra techniques oon this regard, thanks ffor sharin

Hi there very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your website and ttake the feedds...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Oscarhat

Though it's not only one of these factors cause. Common sex problem with your self-confidence and physical....