SuperFakty.info
Strajk kanadyjskich kierowców może wywołać głód!
Kanadyjscy kierowcy zapowiadają głód, który nastąpi z powodu kar nakładanych na tych, którzy nie chcą się szczepić.

Zaczne od staropolskiego błogosławieństwa: Dzień dobry!

Korporacyjny monopol

Cały system korporacyjny jest stworzony, w celu przejęcia władzy nad ludźmi a co się z tym wiąże stworzenia monopolu na wszystko. Ma być podział na Sanhedryn i jego sługusów oraz na niewolników, czyli pozostałych ludzi. Jednak ilość ludzi jest zbyt dużo do potrzeb tych, którzy uważają się za elitę, dlatego dążą obecnie do „przetrzebienia stada”.

Ludobójstwo

W Polsce szacuje się, że obecne działania doprowadziły do zwiększenia zgonów rocznych 130 tysięcy w porównaniu z poprzednimi latami. Gdyby nawet pomnożyć ten wynik przez około 100 państw, to i tak na całej ziemi doprowadzono do śmierci tylko o 13 000 000 ponad normalną śmiertelność. To jest porównywalne ze skutkami wojny światowej, a przecież nic się nie dzieje, nie ma żadnej oficjalnej wojny, a ludzie umierają jakby była. Wystarczyło pomajstrowac w procedurach medycznych. 

 

Skalę śmierci zwiększono podczas II wojny światowej przez działalność obozów koncentracyjnych, czyli miejsc, w których element przestępczy izolowano od ogółu społeczeństwa. Oficjalnie obozy te służyły resocjalizacji przez pracę. Dużo po wojnie o tym pisano i mówiono, ale dlatego, by potępić pokonane Niemcy, ale już o wspólniku własnych zbrodni Związku Radzieckim nie mówiono tak chętnie, a przecież ideę obozów koncentracyjnych Niemcy przejęli od Sowietów i ich gułagów śmierci.

 

Nie łudźmy się, że 13 milionów ofiar zadowoli zbrodniarzy, będących aktualnie u władzy. To dla nich zdecydowanie za mało. Dlatego planują wciągnąć świat w kolejną wojnę. Jeśli nie użyją w tym celu broni atomowej, to nawet działania wojenne nie pochłoną więcej ofiar niż robi to obecnie farmacjonizm. Jednak podwojenie da 26 000 000 ofiar rocznie. Przy zamieszaniu wojennym będzie też można zwiększyć liczbę zgonów szpitalnych, choćby pod pretekstem braku leków i oczywiście przy dalszym blokowaniu metod alternatywnego przywracania do zdrowia. Ludzie będa umierali zgodnie z procedurami farmacjonizmu. 

Niewolnictwo

Do zmiany ludzi wolnych w niewolników potrzeba jeszcze większego chaosu, a można do niego doprowadzić przez wywołanie sztucznie (tak samo, jak pandemii) głodu. Jak tego dokonać w czasach powszechnego dobrobytu? Najpierw trzeba ludzi uzależnić od dostaw jedzenia, a później przerwać te dostawy. Jesteśmy w takiej fazie działań, że miliony ludzi mają żywność na dwa dni, a w sklepach jest zaopatrzenie na trzy dni. Teraz wystarczy przerwać dostawy, a ludzie będą głodowali i to jest już planowane, ale w taki sposób, by ludzie nie podejrzewali, że to idzie od góry od władzy.

Strajk kierowców

Przykładowo, związki zawodowe (sterowane przez sanhedryn) grożą władzy, że jeśli kierowcy będą zmuszani do szczepień, to transport stanie. W mediach jest to przedstawiane, że sami kierowcy tak grożą, ale faktycznie, jak połowa kierowców zostanie zwolniona z powodu braku szczepień to i tak transport stanie. Jest to planowe działanie i nie ma w tym ani odrobinę przypadkowych wydarzeń.

 

Zobacz, co się dzieje w Kanadzie, tam już to jest w fazie medialnego przygotowania. Nie ma sensu, żebym streszczał ten artykuł, wystarczy, że google wam go przetłumaczy. 

Strajk kanadyjskich kierowców.

 

Wywiad z kanadyjskim kierowcą, mówiącym po polsku.

https://rumble.com/embed/vqay0w/?pub=luxbz

 

Naprawdę trudne czasy dopiero nadchodzą.

Każdy powinien sam się przygotować do tego co nam szykują, ale warto też częśc działań połączyć, bo nasi przeciwnicy nie boją się pojedynczych osób, ale boją się dużych, zorganizowanych grup. Organizujcie się na rózne sposoby, póxniej okaże się, które sa najskuteczniejsze, ale bądxcie w róznych miejscach. Przykładowo, ja mam swoja społecznośc wierzących, ale tez organizuje się biznesowo i zdrowotnie. Jeśłi chcesz dołączyć do którejś grupy zapraszam, zostaw namiary do siebie.

Dołącz do grypy zdrowotnej:  https://bit.ly/NaZrowie 

Dołącz do grupy biznesowej: https://bit.ly/GrupaBiznesu 

 

Pozdrawiam

Krzysztof Król

Komentarze

szach-mat
Nie dajmy sie zniewolić globalistom i mafii żydowskiej Big Pharma . każdy powinien mić zapas zywności na minimum 7 dni i broń palną do obrony .
Emilian58
Może pusty żołądek zmusi ludzi do działania, wreszcie. Ale gdy główne armie świata nie podejmą działań w obronie ludzkości to czarna rozpacz! Abyśmy przeżyli i żyli normalnie trzeba unicestwić talmudycznych ustawiaczy świata i ich patopomagierów!!! Tak żeby już NIGDY nie mogli podnieść łba!
elqwki
hydroxychoroquin https://keys-chloroquinehydro.com/
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

EarnestTak

Pretty! This was an extremely wonderful post. Many thanks for supplying these details. купить диплом...

Współczesna nauka to bełkot opętanego, poznaj dowody

boospestE

<a href=https://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>buy online cialis</a> Interest in src...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

GichardBourb

What's up to all, how is all, I think every one is getting more from this web page, and your views are...

Komentarz Tygodnia: Czaputowicz – jeździec bez głowy?

Williambug

http://commercialbreaksandbeats.org/forum/posting.php?mode=quote&f=12&p=39982 https://www.yolospeak.pl/newreply.php?tid=326&replyto=11794 https://www.sebastiafarre.com/1152-2/ http://www.five-respect.co.jp/bbs/sunbbs.cgi?mode=form&no=126561186&page=/"%20target https://mybranddeal.com/coupons/get-up-to-30-off-800flower/

Kryminale eksperymenty na dzieciach – Jerzy Zięba

Brandonhoiff

canada drugs pharmacy : [url=https://mexicopharmacy.top/#]look up prescription drugs[/url] mexican pharmacy...