SuperFakty.info
Tak kreuje się kryzysy - zobacz film
Relacja z Holandii pokazuje, jak niszczy się rolnictwo, by wywołać głód. Podobnie dąży się do kryzysu energetycznego.

Gdy dziesięć lat wcześniej pisałem o tym, że prędzej czy później będzie nam groziła wojna, to czytelnicy pewnie zastanawiali się, skąd ja się urwałem, bo wówczas nic nie zapowiadało tego, co dziś jest naszą codziennością. Może nie naszą jeszcze, ale naszych sąsiadów, ale nikt już nie powie, że na pewno nam wojna nie grozi. Dziesięć lat temu kwestionowano potrzebę posiadania wojska.

Podobnie jest z biedą. Niedawno widzieliśmy, jak media wykreowały sztucznie zwykłą chorobę, nazywając ją pandemią. Wskutek złej koordynacji działań i wykreowanego chaosu zmarło więcej ludzi na inne choroby (większość przypisano i tak modnemu wirusowi) niż na samą celebrytkę.

Obecnie trwa realizacja kolejnego scenariusza. Tym razem chodzi o to, by odebrać ludziom oszczędności i całkowicie uzależnić ich od państwa, a państwo od korporacji. Korporacje, za którymi stoi wielka nierządnica, opisywana już w księdze Objawienia, próbowały przejąć władzę wcześniej za pomocą komunizmu i faszyzmu.

W latach powojennych bangsterzy nierządnicy pracowali nad ideologią ekologii, która stała się obecnie niemal religią dla wielu naiwnych ludzi. Za jej pomocą pracowano nad przejęciem władzy nad światem w sposób instytucjonalizowany. Szło to z oporami, ale obecnie wymyślono nową broń, która ma pomóc rzucić na kolana władców ziemskich. Tą bronią jest medykalizacja, która prowadzi do farmacjonizmu, czyli ustroju, w którym wielka nierządnica posługuje się korporacjami, a korporacje organizacjami paramedycznymi. Nikt jednak nie podda się i nie odda władzy bez pistoletu przystawionego do głowy, którym jest pandemizm.

 

Film do obejrzenia, którego zapraszam, przedstawia kolejny etap walki z ludźmi. Walki, która jest przewrotem cywilizacyjnym, rewolucją wywracającą świat do góry nogami.

Jak w świecie wielkiego dobrobytu doprowadzić ludzi do biedy? Właśnie obserwujemy ten etap działań. Za pretekst służy wojna na Ukrainie, ale kto inteligentny ten widzi, że nie wojna, ale chore przepisy doprowadza ludzi do biedy.

Ludzie będący pod wpływem wiary w ekologię złożą dla niej w ofierze ludzi i ich majątki. Jednak nie wszyscy na tym stracą. Tak jak na wojnę nie szły dzieci wielkiej nierządnicy, tak tez ona nie ucierpi na kreowanym kryzysie, przeciwnie właśnie ona będzie przejmowała władze i ziemie na własność.

Likwiduje się rolnictwo, bo niby zagraża ekologii, ale faktycznie chodzi o wywołanie braków żywności.

Z podobnego powodu likwidowano górnictwo.

Krzysztof Król

Komentarze

szach-mat
Ludzkość zmierza do samounicestwienia . To robota globalistów i szarlatanów , często religijnych .
Ewa-Maria
Faktycznie to robota globalistów a jednym z nich jest Morawiecki, którzy reprezentuje ich interesy w Polsce. Jeżeli nadal będzie premierem to grozi nam katastrofa jakiej jeszcze nie doświadczyliśmy. Komuna przy tym co teraz się dzieje to mały pryszcz. Jeżeli to szaleństwo nie będzie powstrzymane to zgotują nam taki los na miarę miski ryżu.
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

Żydowska agresja na Syrię

Edmondtex

Purple punch is basically a dessert strain known for smelling of sweet grape candy and blueberry muffin...

Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją

striplife.ru

striplife.ru

Żydowska agresja na Syrię

ChesterAcest

Deliciously smelly. While the process is very effective, it s not perfect. In 2019, Nevada decriminalized...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Eric

Hey, this is Eric and I ran across superfakty.info a few minutes ago. Looks great… but now what? By...

Żydowska agresja na Syrię

RonaldAnedo

The ones described here are easy to spot. Pineapple Chunk Strongest Indica Weed Plant. The great thing...