SuperFakty.info
Zbrodnie głośno przemilczane
"Oczy szeroko zamknięte", film Stanleya Kubricka ujawnia dużo, ale miał ujawnić jeszcze więcej. Reżyser nagle umiera a film został ocenzurowany. Co zostało ukryte?

Coraz więcej przerażających szczegółów dociera do zwykłego człowieka dzięki internetowi, a także ludziom, którzy nie tylko zbierają informacje, ale także tłumaczą je na język polski. Poniżej jest film, który pokazuje kulisy powstania jednego z najbardziej demaskatorskich filmów. „Oczy szeroko zamknięte” w reżyserii Stanleya Kubricka jest filmem, który ujawnia prawdę na wielu poziomach, Nie tylko obraz bezpośredni przekazuje nam treść, ale też wiele scen symbolicznych dopowiada nam to, czego nie można było powiedzieć wprost.

Niestety film został wykastrowany z kluczowych scen i z tego powodu demaskacja zatrzymała się na poziomie minimum. Reżyser za nic w świecie nie zgadzał się na wycięcie 24 minut, ale zmarło mu się nagle i sceny zostały wycięte, a to, co zostało. Nikt nie wie, co zawierały wycięte fragmenty, gdyż starannie zatarto za nimi ślady.

Podobny przypadek spotkał jeden z rozdziałów powieści „Quo vadis”. Tylko że nasz pisarz był bardziej uległy i za obietnicę nagrody Nobla usuną rozdział, w którym winą za spalenie Rzymu obarczał Żydów. Dziś ten rozdział jest nie do zdobycia, ale Henryk Sienkiewicz nagrodę Nobla dostał.

Stanleya Kubricka cieszył się dużym zaufaniem wpływowych finansistów. Plotka głosi, że to on wyrezyserował lądowanie na księżycu. Jednak w ostatnim swoim filmie ujawnił za dużo, by mógł dłużej żyć. Na uwagę zasługuje też fakt, że zmarł 666 dni przed rokiem 2001, a jego najsłynniejszy do tej pory film miał tytuł "Odyseja kosmiczna 2001".


Kolejny film zawiera wywiad z człowiekiem, który należał do czołówki światowych finansistów i z tego powodu był zapraszany na podobne imprezy, jak ta pokazana w filmie Kubricka. Kiedy jednak chciano awansować go na wyższy stopień wtajemniczenia, załamał się, ponieważ nie zdołał dokonać aktu złożenia ofiary. W tym drugim filmie pojawia się informacja o narodowości osób stojących za tymi dziwacznymi działaniami. Rozpoznajemy ich jako biblijną Wielką Nierządnicę z księgi Objawienia, której upadek będą opłakiwać przedstawiciele światowego handlu. Niektórzy nazywaja ich Illuminati

Ronald Bernard zaczął zastanawiać się nad istnieniem Boga, dopiero jak poznał sług Jego wroga.


Te dwa filmy mówią nam dużo o ludziach, którzy działając w ukryciu, mają duże wpływy w polityce i handlu.

Krzysztof Król

Co Biblia mówi o NWO?

Komentarze

andrzej
W filmie jest scena czarnej mszy ku czci Lucyfera,podkładem muzycznym jest odtwarzana od tyłu modlitwa i pieśń popa rumuńskiego podczas mszy chrześcijańskiej.
Odpowiedz
Krzysztof
W filmie "Miasto aniołów" jest scena z polską modlitwą do Maryi.
Odpowiedz
andrzej
Zgodnie z doktryną rewersu Aleistera Crowleya tak odbywają się czarne msze, Słowo Boże jest celowo i złośliwie odwrócone aby je pomniejszyć,to nie są moje wymysły takie są fakty i Kubrick celowo tę scenę wydłużył i wplótł tak w scenariusz ,aby nie można było jej wyciąć.
andrzej
I ciekawostka, pop recytuje fragment Ewangelii Jana
Najpopularniejsze
Polecamy
Najnowsze komentarze

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Its like you learn my thoughts! You seem tto know a lot about this, such as you wrotte the ebook in it or something. I believe that you could do with a few % tto force the message houjse a bit, but othner than that, that is magnificent blog. A fantastic

Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot about this, such as you wrote the ebook in it...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Hmm it looks like yokur website ate my first commment (it was suprr long) sso I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog writer but I'm still nnew to the whole thing. Do yyou ha

Hmm it looks lie your website ate my first comment (it was supe long) so I guess I'll just ssum it...

Informacje dnia - 29 sierpnia 2017 godz. 20

Darlene

Hello, I wonder if you received the message I sent a few days ago? This is Darlene Garces from...

ONZ ostrzega przed kolejną fala imigrantów - Super Fakty 12 I 18 r.

Hi there very nice blog!! Guy .. Excelent .. Superb .. I'll bookmark your website and take the feeds also? I am happy to seek oout so many useful information here wthin thhe put up, we want work out exttra techniques oon this regard, thanks ffor sharin

Hi there very nice blog!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your website and ttake the feedds...

PIS sprzedaje nas Bankowi Światowemu - Super Fakty 21 XI 17

Oscarhat

Though it's not only one of these factors cause. Common sex problem with your self-confidence and physical....