
Materiał jest kontrowersyjny tak jak jego autor, ale opracowany rzetelnie pod względem dowodów, dlatego tchórzostwem byłoby bać się o nim mówić, a pomijanie tematu byłoby unikaniem prawdy na temat obcych wpływów na naród polski.
Zastanawiałem się, czy zamieścić materiał, ponieważ dr Kękuś czasami używa wulgaryzmów, ale ponieważ robi to, uzasadniając merytorycznie, więc uznałem, że nie powinno stanowić to przeszkody dążeniu do poznania prawdy.
Dr Zbigniew recenzuje książki na temat żydowskich wpływów na świecie i ich niszczycielskiej mocy. Niektóre z tych książek jak Strategia Syjonu czytałem i potwierdzam, że są opracowane merytorycznie z częstym powołaniem na źródła żydowskie.
Druga część wystąpienia opisuje lobby żydowskie w Polsce ze szczególnym omówieniem polityków z partii PIS.
Zapraszam do oglądania, a jeśli nie zgadzasz się z dr. Kękusiem lub chciałbyś coś dodać, napisz to w komentarzu poniżej.
Polecam: To tylko mafia, czyli Ukryta władza w Polsce
Krzysztof Król

Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją
ThomasVemia
dark market <a href="https://tormarketslink.com/ ">darknet websites </a>
Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją
NormanEnurn
darknet drug market <a href="https://torrmarket.com/ ">darkweb marketplace </a>
Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją
Jameslon
tor marketplace <a href="https://darknet-market.store/ ">darknet market lists </a>
Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją
Bernardbop
drug markets dark web <a href="https://mydarknet.store/ ">darknet market links </a>
Dr Jerzy Jaśkowski – Zderzenie kobiety z cywilizacją
RonaldTed
dark web markets <a href="https://torsmarket.com/ ">darknet market list </a>
Komentarze